Co jest najważniejsze przy wyborze ubrań ślubnych?

Ocena:
0.00/0

Ślub to wielki dzień dla każdej pary, więc oczywiste jest, że chcą, aby wszystko było doskonałe. Niektóre kwestie zajmują więcej czasu niż inne, dlatego należy o nich pomyśleć w pierwszej kolejności. Wśród takich rzeczy jest na przykład wybór ubrania ślubnego. Wiele miesięcy może zająć szukanie sukni, a następnie uszycie jej lub dopasowanie do sylwetki. Podobnie jest z garniturem dla Pana Młodego.

Suknia ślubna – jaki wybrać kolor i fason dla Pani Młodej?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Nie łatwo jest w związku z tym odszukać elegancką, a zarazem komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być jedynie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to też toffi, lekka szarość i śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, najczęściej wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Jakie dodatki i welon najlepiej wybrać do sukni ślubnej?

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z całą pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon skrócony lub tylko delikatna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich czy też spiętych w kok. Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Atrakcyjne są także wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, ażeby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Jaki strój powinna wybrać Para Młoda na ślub?

Liczy się przede wszystkim wygoda oraz to, abyście czuli się pięknie i wyjątkowo. Ten dzień jest jedyny w swoim rodzaju, więc powinniście słuchać tylko i wyłącznie głosu własnego serca. Moda się zmienia, lecz na pewno patrząc na ślubne zdjęcia po wielu latach, musicie pamiętać, że czuliście się w pełni komfortowo. Każdy zasługuje na to, by choć tego jednego dnia poczuć się jak milion dolarów.

Informacje:
Oceń artykuł:

1Komentarze

oleg1968

Najważniejsza dla mnie była, jest i zawsze będzie wygoda.

2022-04-21