Manicure hybrydowy w domu krok po kroku

Ocena:
0.00/0

Myślisz o dodatkowym zarobku? Masz wokół siebie kobiety, które chcą mieć fantastycznie wyglądające paznokcie, ale ceny u kosmetyczki są dla nich za drogie? Nie chcą rezygnować z manicure hybrydowego i szukają osoby, u której wyjdzie taniej? To jest świetny moment na naukę. Robiąc sobie manicure hybrydowe, pokażesz światu, co może zyskać. Z nami zdobędziesz wystarczającą wiedzę na wykonywanie hybrydy w domu!

Produkty niezbędne do wykonania manicure hybrydowego 

Aby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w parę niezbędnych przyrządów. Nie jest to spora inwestycja, a z całą pewnością się opłaca. Przede wszystkim musisz nabyć lampę UV. Możesz wybierać spośród małych, przenośnych lamp, jak również większych i fachowych. Ważne, abyś na początku miała chociaż jedną. Oprócz tego niezbędne Ci będą lakiery hybrydowe. Na początek wybierz kilka swoich ulubionych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z jakich będziesz zazwyczaj korzystać. Kluczowym elementem manicure hybrydowego są baza, jak również top. To dzięki nim hybrydy są prawidłowo utwardzone i trzymają się na paznokciach dłużej aniżeli pospolite lakiery. Przy zakupie topu możesz zdecydować się na opcję z połyskiem lub matową, zależnie od tego, w której czujesz się bardziej komfortowo. Nie zapomnij też o zakupie acetonu oraz cleanera (odtłuszczacza), służą one do oczyszczania paznokci oraz znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy możesz zakupić osobno bądź w zestawie, zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych.

Zasady robienia paznokci hybrydowych w kilku krokach 

Kiedy masz już wszystkie przydatne zakupy, czas zacząć robienie manicure hybrydowe. Zanim zaczniesz, oczyść swoje paznokcie i wypiłuj je tak, żeby osiągnąć wybraną przez siebie formę i zmatowić płytkę paznokciową. Kolejnym krokiem jest nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego i włożenie paznokci pod lampę, by mógł się utwardzić. Postaraj się nanosić bazę delikatnie, by manicure nie wyszedł nadmiernie gruby oraz odstający. Następnie, zależnie od tego, który masz lakier, nałóż jedną albo dwie powłoki koloru. Jeśli posiada on dobre krycie, wystarczy wyłącznie jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru powtórnie użyj lampy UV. Przedostatnim etapem jest skorzystanie z topu, który utwardzi paznokcie oraz pozwoli osiągnąć efekt połysku albo matu. Po wyciągnięciu paznokci spod lampy zmyj klejącą warstwę odtłuszczaczem i skończone! Możesz cieszyć się swoim manicure hybrydowym!

Błędy podczas wykonywania manicure hybrydowego 

Robiąc manicure hybrydowy, zarezerwuj sobie czas na dokładne przygotowanie paznokcia i uważne realizowanie kolejnych części zabiegu. Wbrew pozorom, nie może on być wykonany bardzo szybko lub niedbale. Musisz przysiąść, aby płytkę paznokcia skrupulatnie oczyścić, zmatowić i odtłuścić. Musisz zabezpieczyć skórki przed zalaniem, a wolny brzeg przed dostaniem się kurzu czy bakterii. Utwardzanie lakieru nie może być zbyt krótkie, bo nie będzie trwały oraz może wystąpić nadwrażliwość.

Informacje:
Oceń artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy