Social media

Internet to nowy kontynent, na którym trzeba zakładać parafie. Rolą Kościoła jest iść tam, gdzie są ludzie, by głosić im Dobrą Nowinę. A są w mediach społecznościowych.

Gdy mówimy “social media”, większość ludzi myśli o Facebooku. Niektórzy o Twitterze, który w Polsce jest bardzo popularny wśród księży. Ale social media to również YouTube, Linkedin, Instagram, Pinterest, czy niezwykle popularny wśród najmłodszych internautów Tik Tok. Każda z tych platform może być świetnym narzędziem ewangelizacji, co nie znaczy, że z każdej trzeba i jest sens korzystać.

Zajmuję się działaniami w mediach społecznościowych od 10 lat. Doradzałem firmom, organizacjom, tworzyłem własne kanały. Na Facebooku stworzyłem i do dziś zarządzam społecznością ponad 300.000 rodziców.

Chętnie pomogę:

  • wybrać media społecznościowe, w których warto działać
  • przygotować strategię i plan działań
  • stworzyć profile / kanały w poszczególnych social mediach
  • tworzyć i publikować treści
  • nauczyć się, jak to robić.

W przypadku parafii i innych instytucji kościelnych nie mam cennika. Nie narzucam cen. Biorę “co łaska”. W ten sposób mogę angażować się w działanie Kościoła i wspierać je swoją pracą. Czasem dostanę więcej, czasem mniej, a zdarza się, że pracuję za darmo. Ale za to zawsze mam satysfakcję z tego, co robię.

+48 660 948 457  jakub@pium.pl